همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool t m sandwich ] همخوانی داشتن 163 محصولات.
ورق سقف عایق ساندویچ پانل آکوستیک کارگاهی 150 میلی متری
| رنگ: | انتخاب مشتری |
|---|---|
| طول: | انتخاب مشتری، سفارشی |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | نصب آسان/ضد آب/ضد آتش |
قاب پیش ساخته قابل تنظیم ساختار فولادی مقاومت در برابر آتش سنگ وول ساندویچ پنل انبار
| نام محصول: | قاب پیش ساخته قابل تنظیم ساختار فولاد مقاومت در برابر آتش سنگ وول ساندویچ پنل فولاد انبار |
|---|---|
| سقف و دیوار: | راه راه / EPS / PU / پشم سنگ / پشم شیشه |
| مقاومت در برابر آب و هوا: | بالا |
تخته عایق صوتی مقاوم به تنفس از چوب سنگ ساخته شده از مواد پایدار
| نام محصول: | صفحه عایق عایق صوتی پشم سنگ تنفسی و مقاوم ساخته شده از مواد پایدار |
|---|---|
| ضخامت: | 30-150 میلی متر |
| عرض: | 0.3m/0.4m/0.6m/1.2m |
ساندویچ پانل های پیش ساخته مقاوم در برابر حرارت برای سقف انبار
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| ضخامت: | ورق فولادی رنگی: 0.4-0.8mm پشم سنگ/ تخته پشم شیشه: 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| طول: | طبق درخواست مشتری، حداکثر 11800 میلی متر |
ورق های 100 میلی متری ساندویچ پانل فایبرگلاس خارجی برای سقف های ساختمانی
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm-200mm |
| طول: | سفارشی |
پانل های ساندویچ پلی اورتان دیوار سقفی اتاق ذخیره سرد 150 میلی متر
| نام محصول: | ساندویچ پانل دیواری سقف پلی اورتان عایق حرارتی PU 38kg/M3 دانسیته 150mm |
|---|---|
| رنگ: | RAL |
| تراکم: | 40-42 کیلوگرم بر متر مکعب |
عایق ساندویچ پانل پشم شیشه فوم فایبرگلاس PUR سقف دیوار آکوستیک
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm-200mm |
| طول: | سفارشی |
200 میلی متر عایق صدا PIR ساندویچ پانل مقاوم در برابر آتش سفارشی
| نام محصول: | ساندویچ پانل پلی اورتان عایق حرارتی ضد آب 200 میلی متری Pur Pir Pu |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین |
| ساختار: | ساندویچ پانل |
عایق حرارتی پنل ساندویچ شیشه ای 80 میلی متری
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| سبک طراحی: | مدرن |

