همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool t m sandwich ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
عایق ساندویچ پانل پشم شیشه فوم فایبرگلاس PUR سقف دیوار آکوستیک
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm-200mm |
| طول: | سفارشی |
روکش دیوار ساندویچ پانل آلومینیومی خارجی ACP رنگی
| نام محصول: | پانل آلومینیومی دیوار روکش ساندویچ پانل های رنگی بیرونی |
|---|---|
| تراکم: | 64-120KG/M3 |
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
ساندویچ پانل آلومینیومی نسوز برای سقف درجه A 50 تا 200 میلی متر
| نام محصول: | ساندویچ پانل آلومینیوم درجه نسوز ساختمان آلومینیوم رنگ های مختلف |
|---|---|
| درجه نسوز: | آ |
| رنگ: | رنگ های مختلف |
ساختمان سنگینی ساندویچ پانل ساختمان انبار پیش ساخته
| نام محصول: | سوله های صنعتی پیش ساخته سازه فولادی از انبار پیش ساخته ساندویچ پانل سازه فولادی سنگین چین |
|---|---|
| خدمات پردازش: | خم کردن، جوشاندن، پاک کردن، برش، ضربه زدن |
| مواد: | فولاد |
پرده فلزی ساندویچ پانل آلومینیومی فوم 950 میلی متری
| نام محصول: | عایق پیچ مخفی پانل ساختاری آلومینیومی 950 میلی متری چهار طرف پرده فلزی زبانه دار شیاردار |
|---|---|
| مواد:: | پشم شیشه، پشم سنگ، pu |
| خدمات پس از فروش:: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
ساندویچ ورق آلومینیومی ضد آب پانل های هسته آلومینیومی 50 میلی متر تا 200 میلی متر
| تراکم: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| درجه نسوز: | آ |
| نام محصول: | ساندویچ پانل آلومینیومی 50mm-200mm ضد آب مواد روکش دیوار خارجی |
پانل های دیواری اتاق تمیز ماژولار با عرض 1180 میلی متر و پانل ساندویچ
| نام محصول: | پانل های دیواری استاندارد کارخانه Baodu |
|---|---|
| عرض:: | 980 میلی متر، 1180 میلی متر |
| کلمه کلیدی: | پنل ساندویچ دیواری اتاق تمیز |
OEM پانل ساندویچ پشم شیشه ضد آب 60-120 کیلوگرم تراکم M3
| نام محصول: | پانل دیواری گوشه ای ضد آب ضد صدا 60-120 کیلوگرم تراکم M3 For Wareshop |
|---|---|
| ویژگی: | عایق صدا نسوز ضد آب |
| ضخامت: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm و غیره |
سقف ساندویچ پانل آلومینیومی ACP برای کارگاه انبار
| نام محصول: | پنل جعبه بائودو برای انبار و کارگاه |
|---|---|
| طول: | انتخاب مشتری |
| عرض: | 950mm-1000mm |
پنل صوتی پوليورتان برقی از پشم صخره ای ضد صدا برای انبار
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک پشم سنگ پلی اورتان 60-200 کیلوگرم/M3 با دانسیته با پشتیبانی فنی آنلاین |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| OEM / ODM: | در دسترس |

