همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool t m sandwich ] همخوانی داشتن 163 محصولات.
ساندویچ پانل پشم سنگ معدنی آب بندی PU 100 کیلوگرم در متر مکعب OEM
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ورق های سقف ساندویچ پانل پشم سنگ درجه A با آب بندی پلی اورتان ضد حریق
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ با درزگیر پلی اورتان ساندویچ پانل نسوز درجه A |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
انبار کارگاه پشم سنگ ساندویچ پانل پلی اورتان ODM عایق
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پشم سنگ |
نصب آسان ساندویچ آکوستیک پانل سنگ وول شیشه وول صدا جذب
| نام محصول: | نصب آسان ساندویچ پانل آکوستیک پشم شیشه پشم سنگ پشم شیشه |
|---|---|
| رنگ: | RAL؛ سفارشی |
| ضمانتنامه: | بیش از 50 سال |
پانل صوتی پلیوریتان صخره ای 60-200kg/M3 تراکم
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک پشم سنگ پلی اورتان 60-200 کیلوگرم/M3 با دانسیته با پشتیبانی فنی آنلاین |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| OEM / ODM: | در دسترس |
ساندویچ پانل آکوستیک پشم سنگ ODM Performance برای سقف دیوار اتاق
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک پشم سنگ پرفورمنس برای راه حل های عایق صدا سقف دیواری سقف |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | آسان |
| عملکرد آکوستیک: | عالی |
عایق حرارتی ساخت پانل ساندویچ 50 میلی متری اتاق خنک کننده مواد PU
| نام محصول: | عایق حرارتی ورق فولادی نسوز پانل عایق صدا پشم سنگ پشم شیشه مواد Pu |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| ماندگاری: | بالا |
ساندویچ پانل PUF 25 میلی متری عایق نسوز PU Rockwool
| نام محصول: | گواهینامه CE عایق ساندویچ پانل صوتی جذب کننده صدا نسوز PU Rockwool |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ / پشم شیشه / pu |
| ضد صدا: | آره |
ساندویچ پف پانل های پف شیشه ای پیر پلی اورتان برای ODM اتاق سرد
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک پشم شیشه برای ساختمان و سایر تجهیزات حرارتی |
|---|---|
| تراکم: | 60-200 کیلوگرم بر متر مکعب |
| نصب و راه اندازی: | آسان |
عایق حرارتی ساندویچ پانل آکوستیک پیش ساخته برای نمای دیوار
| نام محصول: | عایق حرارتی پانل ساندویچ آکوستیک نسوز صدا با دوام |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل آکوستیک |
| طول: | سفارشی |

