همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool t m sandwich ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
انبار ساختارهای فولادی صنعتی با پوشش پنل ساندویچ EPS / Rockwool / Fiberglass Wool / PU
| نام محصول: | انبار ساختارهای فولادی با کیفیت بالا انبار ساختارهای فولادی صنعتی |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | انبار بوز فلزی |
| قاب اصلی: | ستون و تیر فولادی |
ساندویچ پانل دیوار منحنی گوشه ای عایق حرارتی رنگ RAL
| نام محصول: | کاهش صدا طراحی مدرن ضد آب عایق حرارتی پانل دیواری رال رنگ |
|---|---|
| مواد: | Rockwool Glasswool PU |
| کاربرد: | دیوار ساختمان انبار سقف و سقف برای ساختمان |
ساندویچ پانل های پیش ساخته مقاوم در برابر حرارت برای سقف انبار
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| ضخامت: | ورق فولادی رنگی: 0.4-0.8mm پشم سنگ/ تخته پشم شیشه: 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| طول: | طبق درخواست مشتری، حداکثر 11800 میلی متر |
پانل های آلومینیومی فوم هسته خارجی 75 میلی متری ساندویچ پانل ACP
| نام محصول: | پانل ساندویچ پانل آلومینیومی پرده رنگی خارجی روکش نما برای ساختمان ها |
|---|---|
| طول: | کمتر از 11.8 متر |
| عرض: | 950mm-1000mm |
پانل های پیش ساخته با عایق گوشه ساندویچ پانل ODM
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | عایق صدا نصب آسان عایق حرارتی نسوز ضدآب کاهش صدا ضد آب |
|---|---|
| رنگ: | انتخاب مشتری |
| طرح: | 60-120 کیلوگرم بر متر مکعب |
روکش دیواری ورق پانل ساندویچ فوم کامپوزیت آلومینیومی
| نام محصول: | پانل کامپوزیت آلومینیومی با تخته روکش دیوار پرده ای درزگیر لبه PU |
|---|---|
| رنگ: | رنگ های مختلف |
| خدمات پس از فروش:: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
ساندویچ پانل فوم کور عایق صدا 50 میلی متر 200 میلی متر دیوار عایق حرارتی
| نام محصول: | دیوار عایق حرارتی 50 میلی متری 200 میلی متری رنگی نسوز صدا |
|---|---|
| مواد: | Rockwool Glasswool PU |
| رنگ: | انتخاب مشتری |
فوم آلومینیومی پانل ساندویچ فایبرگلاس گوشه ای 100 میلی متری 125 میلی متری 150 میلی متری برای ساختمان
| نام محصول: | پانل دیواری گوشه ای 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm برای عایق کاری ساختمان و عایق صدا |
|---|---|
| نوع نصب: | دیوار نصب |
| ویژگی: | عایق صدا نسوز ضد آب |
عایق حرارتی پنل ساندویچ شیشه ای 80 میلی متری
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| سبک طراحی: | مدرن |
طول سفارشی پنل ساندویچ شیشه ای 75 میلی متر ضخامت
| نوع پنل: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
|---|---|
| قابلیت حل پروژه: | طراحی گرافیک طرح مدل سه بعدی طرح جامع راه حل برای پروژه |
| تضمین: | بیش از 50 سال |

