همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool t m sandwich ] همخوانی داشتن 163 محصولات.
ساندویچ پانل آکوستیک عایق پیش ساخته برای جذب صدا
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک عایق پیش ساخته دیوار خارجی پیش ساخته برای جذب صدا |
|---|---|
| عایق حرارتی: | آره |
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل، |
سیستم های عایق حرارتی پانل ساندویچ آکوستیک عایق صدا
| نام محصول: | سیستم های عایق حرارتی پانل ساندویچ آکوستیک عایق صدا |
|---|---|
| کاربرد: | انبار، ساختمان و سایر تجهیزات حرارتی |
| رنگ: | سفارشی |
دوام بالا پانل های صوتی 150 میلی متری از چوب سنگ
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ آکوستیک با دوام بالا عایق صدا |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل آکوستیک |
| OEM / ODM: | در دسترس |
پانل ساندویچ صوتی ضد صدا سنگ وول شیشه ای وول صوتی جذب ضخامت 80mm
| نام محصول: | ضخامت پانل جذب صدا پشم سنگ پشم سنگ پشم شیشه 50 میلی متر 75 میلی متر 80 میلی متر 100 میلی متر 125 میل |
|---|---|
| مقاومت در برابر رطوبت: | آره |
| نصب و راه اندازی: | آسان |
پانل های صوتی ضد آتش از چوب سنگی درجه A ضخامت 100 میلی متر
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک نسوز درجه A نصب آسان به ضخامت 100 میلی متر |
|---|---|
| دوام: | بالا |
| سطح: | از پیش رنگ شده |
کاهش موثر صدا پانل ساندویچ صوتی با ضخامت فولاد 0.4-0.8mm
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک جذب کننده صدا موثر کاهش نویز با ضخامت فولادی 0.4-0.8mm |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | آروم |
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل، آموزش در محل، بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض |
پانل ساندویچ صخره ای 50 میلی متری برای عایق گرما و صدا
| نام محصول: | پنل ساندویچ صوتی سفارشی برای عایق گرما و صدا موثر |
|---|---|
| تراکم: | 60-200 کیلوگرم بر متر مکعب |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل آکوستیک |
ضد رطوبت ساندویچ آکوستیک پنل عایق صوتی
| نام محصول: | پنل عایق صوتی مقاوم به رطوبت برای عایق صوتی پنل ساندویچ تراکم 60-200kg/m3 |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 500 متر مربع |
| OEM / ODM: | در دسترس |
OEM دیوار خارجی پانل ساندویچ آکوستیک عایق صدا پیش ساخته
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک ورق فولادی پشم معدنی دیواره خارجی پیش ساخته |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ / پشم شیشه / pu |
| ورق فولادی: | 0.4mm-0.8mm |

