همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool t m sandwich ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل ساندویچ شنیدی حرارتی با ضخامت 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Surface: | Prepainted |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
پنل ساندویچ صدا برای عایق صدا و عایق حرارتی
| MOQ: | 500 Square Meters |
|---|---|
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
| Color: | RAL;Customized |
OEM دیوار خارجی پانل ساندویچ آکوستیک عایق صدا پیش ساخته
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک ورق فولادی پشم معدنی دیواره خارجی پیش ساخته |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ / پشم شیشه / pu |
| ورق فولادی: | 0.4mm-0.8mm |
سیستم های ساندویچ پانل آکوستیک نسوز 125mm 150mm 200mm
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک نسوز سطح A عایق صدا 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل، |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
ساندویچ پانل پشم سنگ معدنی آب بندی PU 100 کیلوگرم در متر مکعب OEM
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
روکش ساندویچ پانل پانل عایق پشم Rockwool PU برای سقف و دیوار
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پشم سنگ |
ورق های سقف ساندویچ پانل پشم سنگ درجه A با آب بندی پلی اورتان ضد حریق
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ با درزگیر پلی اورتان ساندویچ پانل نسوز درجه A |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
انبار کارگاه پشم سنگ ساندویچ پانل پلی اورتان ODM عایق
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پشم سنگ |
ورق سقف عایق ساندویچ پانل آکوستیک کارگاهی 150 میلی متری
| رنگ: | انتخاب مشتری |
|---|---|
| طول: | انتخاب مشتری، سفارشی |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | نصب آسان/ضد آب/ضد آتش |

