همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool sandwich panel ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
عایق حرارتی ساخت پانل ساندویچ 50 میلی متری اتاق خنک کننده مواد PU
| نام محصول: | عایق حرارتی ورق فولادی نسوز پانل عایق صدا پشم سنگ پشم شیشه مواد Pu |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| ماندگاری: | بالا |
ساندویچ پانل آکوستیک عایق پیش ساخته برای جذب صدا
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک عایق پیش ساخته دیوار خارجی پیش ساخته برای جذب صدا |
|---|---|
| عایق حرارتی: | آره |
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل، |
ساندویچ پانل آکوستیک کامپوزیت 50 میلی متری 125 میلی متر برای عایق صدا پیش ساخته
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک 50 میلی متری 200 میلی متر برای عایق صدا و عایق پیش ساخته دیوار خارجی پیش ساخته |
|---|---|
| نسوز: | آره |
| ضد رطوبت: | آره |
سفارشی عایق صوتی پشم سنگ ساندویچ پانل دیوار فولادی عایق صدا
| نام محصول: | ساندویچ پانل دیواری آکوستیک پشم سنگ عایق نسوز عایق صوتی |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساندویچ پانل آلومینیومی پف پف پشم سنگ برای سیستم روکش فلزی دیوار
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
چهار طرفی قاب سنگ وول اتاق تمیز ساندویچ پانل دیوار
| عرض:: | 980 میلی متر، 1180 میلی متر |
|---|---|
| نام محصول: | چهار طرفی قاب سنگ وول اتاق تمیز ساندویچ پانل دیوار |
| کلمه کلیدی: | پانل دیواری ساندویچ اتاق تمیز |
اتاق تمیز دستی ساندویچ پانل مهندسی قابل حمل Gmp اتاق تمیز ماژولار بدون گرد و غبار اتاق تمیز
| نام محصول: | اتاق تمیز دستی ساندویچ پانل مهندسی قابل حمل Gmp اتاق تمیز ماژولار بدون گرد و غبار اتاق تمیز |
|---|---|
| عرض:: | 980 میلی متر، 1180 میلی متر |
| کلمه کلیدی: | پنل ساندویچ دستی اتاق تمیز |
پانل های ساندویچ اتاق تمیز راه حل های تخصصی برای محیط های با استاندارد بهداشت بالا
| نام محصول: | پانل های ساندویچ اتاق تمیز - راه حل های تخصصی برای محیط های با استانداردهای بهداشت بالا |
|---|---|
| عرض:: | 980 میلی متر، 1180 میلی متر |
| کلمه کلیدی: | پنل ساندویچ دیواری اتاق تمیز |
عایق بندی پنل های دیواری پیش ساخته پنل ساندویچ ضد آتش اتاق تمیز ماژولار
| نام محصول: | عایق بندی پنل های دیواری پیش ساخته پنل ساندویچ ضد آتش اتاق تمیز ماژولار |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | اتاق تمیز ماژولار |
| برنامه های کاربردی :: | اتاق تمیز دارویی ، اتاق تمیز الکترونیکی ، اتاق تمیز غذا و غیره |
200 میلی متر عایق صدا PIR ساندویچ پانل مقاوم در برابر آتش سفارشی
| نام محصول: | ساندویچ پانل پلی اورتان عایق حرارتی ضد آب 200 میلی متری Pur Pir Pu |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین |
| ساختار: | ساندویچ پانل |

