همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool sandwich panel ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
کاهش موثر صدا پانل ساندویچ صوتی با ضخامت فولاد 0.4-0.8mm
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک جذب کننده صدا موثر کاهش نویز با ضخامت فولادی 0.4-0.8mm |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | آروم |
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل، آموزش در محل، بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض |
ساندویچ پانل آکوستیک پشم شیشه سفارشی برای راه حل های عایق حرارتی
| مواد: | پشم سنگ / پشم شیشه / pu |
|---|---|
| نام محصول: | ساندویچ پانل سفارشی عایق صدا جذب آکوستیک برای راه حل های عایق حرارتی |
| رنگ: | سفارشی |
ساندویچ پانل PUF 25 میلی متری عایق نسوز PU Rockwool
| نام محصول: | گواهینامه CE عایق ساندویچ پانل صوتی جذب کننده صدا نسوز PU Rockwool |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ / پشم شیشه / pu |
| ضد صدا: | آره |
عایق حرارتی ساندویچ پانل آکوستیک پیش ساخته برای نمای دیوار
| نام محصول: | عایق حرارتی پانل ساندویچ آکوستیک نسوز صدا با دوام |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل آکوستیک |
| طول: | سفارشی |
سیستم های عایق حرارتی پانل ساندویچ آکوستیک عایق صدا
| نام محصول: | سیستم های عایق حرارتی پانل ساندویچ آکوستیک عایق صدا |
|---|---|
| کاربرد: | انبار، ساختمان و سایر تجهیزات حرارتی |
| رنگ: | سفارشی |
پانل ساندویچ آکوستیک فولادی 0.4-0.8 میلی متر مقاوم در برابر رطوبت
| عایق حرارتی: | آره |
|---|---|
| تابع: | عایق حرارتی و عایق صدا |
| درجه نسوز: | آ |
پانل ساندویچ صوتی ضد صدا سنگ وول شیشه ای وول صوتی جذب ضخامت 80mm
| نام محصول: | ضخامت پانل جذب صدا پشم سنگ پشم سنگ پشم شیشه 50 میلی متر 75 میلی متر 80 میلی متر 100 میلی متر 125 میل |
|---|---|
| مقاومت در برابر رطوبت: | آره |
| نصب و راه اندازی: | آسان |
ساخت و ساز ساختمان عایق حرارتی ساندویچ پانل صوتی پیش رنگ شده سطح صوتی بالا
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| مقاومت در برابر رطوبت: | آره |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل آکوستیک |
سقف پیش ساخته راه راه طرح مدرن ساندویچ پانل ضد صدا انبار 75 میلی متر
| نام محصول: | سقف پیش ساخته راه راه طرح مدرن عایق صدا ساندویچ پانل آکوستیک انبار |
|---|---|
| سبک طراحی: | نوین |
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
عایق حرارتی پانل ساندویچ صوتی نصب سقف عایق حرارتی ضد صدا
| نام محصول: | سقف حرارتی نصب آسان عایق حرارتی ساندویچ پانل صوتی آکوستیک |
|---|---|
| سطح: | از پیش رنگ شده |
| استفاده: | عایق ساختمانی، ساختمان و سایر تجهیزات عایق حرارتی |

