همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool sandwich panel ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
نصب در محل پانل های سقف چوب سنگی پلی اورتان ضد آتش عایق گرما
| نام محصول: | نصب در محل پنل ساندویچ ضد آتش پلیوریتان ضد گرمایی |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 300-500 متر مربع |
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
1000mm عرض پانل چوب سنگ برای عایق سازی ساختمان
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
|---|---|
| سبک طراحی: | مدرن |
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
پنل ساندویچ طناب معدنی برای عایق صوتی
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
|---|---|
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
| طول: | سفارشی |
75 میلی متر 80 میلی متر 200 میلی متر ساندویچ پانل پشم سنگ برای انبار
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ عایق دیوار و سقف 50 میلی متر 75 میلی متر 80 میلی متر 100 میلی متر 150 میلی متر |
|---|---|
| طول: | انتخاب مشتری |
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر |
ساندویچ پانل 100 میلی متری پشم سنگ پیش ساخته برای سقف ساختمان
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ ضد صدا ضد حریق برای سقف دیواری خارجی با ضد آب |
|---|---|
| کلید واژه ها: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| عایق حرارتی: | آره |
پانل های کامپوزیت چوب سنگ باودو ضد صدا ضد آتش عایق بالا
| نام محصول: | پانل های کامپوزیت پشم سنگ با عایق بالا عایق نسوز BAODU |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| کاربرد: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
ساندویچ پانل فولادی عایق شده سبک وزن 75 میلی متر ODM
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ معدنی با عایق صوتی سبک با فولاد رنگی لبه PU |
|---|---|
| استفاده: | دفتر کار در فضای باز فروشگاه عایق ساختمانی |
| مواد اصلی: | تخته پشم سنگ |
کامپوزیت ساندویچ پانل عایق پشم سنگ ضد آب 0.4mm 0.8mm
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ ضدآب 0.4mm 0.8mm فولاد سبک عایق صدا |
|---|---|
| MOQ: | معقول |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
Fireproof A Grade Rockwool Composite Board for 100 Laboratory Clean Room Sale
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Fire Resistance: | Class A |
روکش ساندویچ پانل پانل عایق پشم Rockwool PU برای سقف و دیوار
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پشم سنگ |

