همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool sandwich panel ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
ورق های سقف ساندویچ پانل پشم سنگ درجه A با آب بندی پلی اورتان ضد حریق
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ با درزگیر پلی اورتان ساندویچ پانل نسوز درجه A |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
قاب پیش ساخته قابل تنظیم ساختار فولادی مقاومت در برابر آتش سنگ وول ساندویچ پنل انبار
| نام محصول: | قاب پیش ساخته قابل تنظیم ساختار فولاد مقاومت در برابر آتش سنگ وول ساندویچ پنل فولاد انبار |
|---|---|
| سقف و دیوار: | راه راه / EPS / PU / پشم سنگ / پشم شیشه |
| مقاومت در برابر آب و هوا: | بالا |
عایق معدنی PU ساندویچ پانل پشم سنگ پیش ساخته فولاد رنگی موجدار
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
|---|---|
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ معدنی Pu Mineral Precast Corrugated Colored Steel Prefacated Wall Wall |
| طول: | سفارشی |
ساندویچ پانل پشم سنگ معدنی آب بندی PU 100 کیلوگرم در متر مکعب OEM
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساختار فولاد سبک انبار فولاد پیش ساخته با C / Z فولاد گالوانیزه Q235 Purlin و Rockwool ساندویچ پانل سقف پانل دیواری
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
پانل ساندویچ صخره ای 50 میلی متری برای عایق گرما و صدا
| نام محصول: | پنل ساندویچ صوتی سفارشی برای عایق گرما و صدا موثر |
|---|---|
| تراکم: | 60-200 کیلوگرم بر متر مکعب |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل آکوستیک |
پانل های صوتی 200 میلی متری از چوب سنگی
| نام محصول: | جدا کننده گرما موثر سنگ وول ساندویچ با MOQ 300-500 متر مربع |
|---|---|
| ضدآب: | آره |
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
پنل ساندویچ بسته بندی پویا پنل سنگی ویژگی ضد آب
| نام محصول: | پشتیبانی فنی آنلاین برای پانل های ساندویچ سنگ وول با ویژگی ضد آب |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| عرض: | 1000 میلی متر |
پنبه ضد آب پنبه ضد آتش پنبه ساندویچ پنبه سنگ 75 میلی متر ضخامت
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ ضد آب عالی عایق ضد حریق نصب آسان نوآورانه |
|---|---|
| سبک طراحی: | نوین |
| طول: | سفارشی |
سقف مقاوم در برابر گرما / آتش پنل صوتی چوب سنگی فوم سبک وزن عایق 75 میلی متر
| نام محصول: | سقف مقاومت در برابر گرما و آتش پنل ساندویچ عایق سنگ |
|---|---|
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
| ضد صدا: | آره |

