همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool sandwich panel ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
پنل ساندویچ عایق شنیدی حرارتی پنل صوتی ضد صدا پنل پویا پیش ساخته
| نام محصول: | عایق حرارتی و صوتی ضد صدا پنل ساندویچ پیش ساخته پوم فوم راک وول |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
ساندویچ بورد مدرن سنگ وول برای فولاد عایق سازی ساختمانی 0.4mm-0.8mm
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
|---|---|
| استفاده: | دفتر کار در فضای باز فروشگاه عایق ساختمانی |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
کاهش سر و صدا ساندویچ پانل پشم معدنی انرژی کارآمد برای پروژه های ساختمانی
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
| ضدآب: | آره |
تکنولوژی نوآورانه ضد آتش PU مهر و موم Rockwool ساندویچ بورد
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
75mm ضد آب Rockwool جداسازی تخته رنگ سفارشی برای ساختمان نوسانات عایق
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
ورق عایق پشم سنگ 50 میلی متری ساندویچ پانل PUF برای دیوار پشت بام
| عرض: | 1000 میلی متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | ساندویچ پانل |
| گواهی: | CE |
ساندویچ پانل عایق صدا پانل عایق دیواری PU نسوز سبک وزن
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ عایق صدا عایق نسوز پانل دیواری استاندارد سبک وزن |
|---|---|
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |
| رنگ: | سفارشی |
پانل ساندویچ 1000 میلی متری از پشم معدنی
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ سقف 1000 میلی متری برای عایق کاری ساختمانی در فضای باز دفتر با عایق صدا |
|---|---|
| ضدآب: | آره |
| کاربرد: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
فوم فوم ساندویچ پانل 125 میلی متری پیش ساخته سفارشی برای ساخت و ساز
| نام محصول: | ساخت و ساز ساندویچ پانل های سفارشی سازی شده پشم سنگ فوم عایق کاری شده پیش ساخته |
|---|---|
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |
| ضدآب: | آره |
تخته کامپوزیت چوبی صخره ای با کارایی انرژی با تراکم 90 تا 150 کیلوگرم در متر
| تراکم: | ۹۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم در متر |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |

