همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool sandwich panel ] همخوانی داشتن 327 محصولات.
پانل ساندویچ چوبی 80 میلی متری
| نام محصول: | پنل ساندویچ سنگ وول با کیفیت بالا طول سفارشی MOQ 300-500 متر مربع |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
پنل ساندویچ ضد آب چوب سنگ 50 میلی متری برای دیوار و سقف
| نام محصول: | پنل ساندویچ ضد آب چوب سنگی برای دیوار و سقف MOQ 300-500 متر مربع |
|---|---|
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
| ضد صدا: | آره |
عایق گرما PU مهر و موم سنگ وول ساندویچ پانل 1000mm عرض
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
ساخت و ساز ساختمانی پانل ساندویچ چوب سنگی با ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm
| نام محصول: | پانل ساندویچ عایق سنگی برای ساخت ساختمان با ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| عرض: | 1000 میلی متر |
رنگ RAL پانل ساندویچ چوب سنگ 90-150kg / m3 چگالی فولاد 0.4mm-0.8mm گواهینامه CE
| گواهینامه: | CE |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
چگالی عایق گرما افزایش یافته 90-150kg / m3 Rockwool ساندویچ پانل رنگ سطح فولاد
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
|---|---|
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
| نام محصول: | پانل ساندویچ سنگ وول |
50mm-200mm Rockwool ساندویچ پانل عایق ضد آتش سبک برای سقف
| نام محصول: | عایق 50 تا 200 میلی متر ساندویچ پنل پشم سنگ سبک نسوز با کارایی بالا برای سقف |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ برای سقف |
| سبک طراحی: | نوین |
0پانل ساندویچ چوب سنگي فولادی.4 میلی متری طول سفارشی
| نام محصول: | پانل ساندویچ فولادی طول سفارشی برای برنامه های کاربردی مختلف پانل ساندویچ سنگ |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
صفحه ساندویچ ضد آب رال رنگ مدرن طراحی شده برای عایق سازی ساختمان در دفتر یا
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |
پنل ساندویچ رنگارنگ RAL Rockwool پنل عایق ساختمان ضد آتش برای دفاتر در فضای باز
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |

