همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ panel sandwich rockwool ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل های ساندویچ اتاق تمیز راه حل های تخصصی برای محیط های با استاندارد بهداشت بالا
| نام محصول: | پانل های ساندویچ اتاق تمیز - راه حل های تخصصی برای محیط های با استانداردهای بهداشت بالا |
|---|---|
| عرض:: | 980 میلی متر، 1180 میلی متر |
| کلمه کلیدی: | پنل ساندویچ دیواری اتاق تمیز |
عایق بندی پنل های دیواری پیش ساخته پنل ساندویچ ضد آتش اتاق تمیز ماژولار
| نام محصول: | عایق بندی پنل های دیواری پیش ساخته پنل ساندویچ ضد آتش اتاق تمیز ماژولار |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | اتاق تمیز ماژولار |
| برنامه های کاربردی :: | اتاق تمیز دارویی ، اتاق تمیز الکترونیکی ، اتاق تمیز غذا و غیره |
ساختار فولادی پانل های سقف دیواری ماژولار پروژه های اتاق تمیز طراحی انعطاف پذیر اتاق های تمیز
| نام محصول: | ساختار فولادی پانل های سقف دیواری ماژولار پروژه های اتاق تمیز طراحی انعطاف پذیر اتاق های تمیز |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | اتاق تمیز ماژولار |
| برنامه های کاربردی :: | اتاق تمیز دارویی ، اتاق تمیز الکترونیکی ، اتاق تمیز غذا و غیره |
روکش دیوار ساندویچ پانل آلومینیومی خارجی ACP رنگی
| نام محصول: | پانل آلومینیومی دیوار روکش ساندویچ پانل های رنگی بیرونی |
|---|---|
| تراکم: | 64-120KG/M3 |
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
ساختمان سنگینی ساندویچ پانل ساختمان انبار پیش ساخته
| نام محصول: | سوله های صنعتی پیش ساخته سازه فولادی از انبار پیش ساخته ساندویچ پانل سازه فولادی سنگین چین |
|---|---|
| خدمات پردازش: | خم کردن، جوشاندن، پاک کردن، برش، ضربه زدن |
| مواد: | فولاد |
پانل ساندویچ 150 میلی متر ضخامت سنگ برای انبار ساختمان دیوار
| نام محصول: | پانل ساندویچ 150 میلی متر ضخامت سنگ برای انبار ساختمان دیوار |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
| ضدآب: | آره |
پنل ساندویچ بسته بندی پویا پنل سنگی ویژگی ضد آب
| نام محصول: | پشتیبانی فنی آنلاین برای پانل های ساندویچ سنگ وول با ویژگی ضد آب |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| عرض: | 1000 میلی متر |
پنل ساندویچ عایق شنیدی حرارتی پنل صوتی ضد صدا پنل پویا پیش ساخته
| نام محصول: | عایق حرارتی و صوتی ضد صدا پنل ساندویچ پیش ساخته پوم فوم راک وول |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
انبار، پنل ساندویچ چوبی
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ نسوز با پلی اورتان برای سقف و دیوار فاب خانه انبار |
|---|---|
| ضخامت فولادی: | 0.4mm-0.8mm |
| سبک طراحی: | مدرن |
50mm-200mm Rockwool ساندویچ پانل عایق ضد آتش سبک برای سقف
| نام محصول: | عایق 50 تا 200 میلی متر ساندویچ پنل پشم سنگ سبک نسوز با کارایی بالا برای سقف |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ برای سقف |
| سبک طراحی: | نوین |

