همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ panel sandwich rockwool ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
عایق گرما PU مهر و موم سنگ وول ساندویچ پانل 1000mm عرض
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
پنل طولی سفارشی چوب سنگی برای عایق سازی ساختمان های اداری در فضای باز
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| سبک طراحی: | مدرن |
| ضدآب: | آره |
ساندویچ بورد مدرن سنگ وول برای فولاد عایق سازی ساختمانی 0.4mm-0.8mm
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
|---|---|
| استفاده: | دفتر کار در فضای باز فروشگاه عایق ساختمانی |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
چگالی عایق گرما افزایش یافته 90-150kg / m3 Rockwool ساندویچ پانل رنگ سطح فولاد
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
|---|---|
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
| نام محصول: | پانل ساندویچ سنگ وول |
تکنولوژی نوآورانه ضد آتش PU مهر و موم Rockwool ساندویچ بورد
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
فوم فوم ساندویچ پانل 125 میلی متری پیش ساخته سفارشی برای ساخت و ساز
| نام محصول: | ساخت و ساز ساندویچ پانل های سفارشی سازی شده پشم سنگ فوم عایق کاری شده پیش ساخته |
|---|---|
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |
| ضدآب: | آره |
سقف مقاوم در برابر گرما / آتش پنل صوتی چوب سنگی فوم سبک وزن عایق 75 میلی متر
| نام محصول: | سقف مقاومت در برابر گرما و آتش پنل ساندویچ عایق سنگ |
|---|---|
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
| ضد صدا: | آره |
ضد آب تخته عایق چوبی صخره ای سفارشی 0.4mm-0.8mm فولاد برای طراحی مدرن
| سبک طراحی: | مدرن |
|---|---|
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
| طول: | سفارشی |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |

