همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ panel sandwich rockwool ] همخوانی داشتن 327 محصولات.
0پانل ساندویچ چوب سنگي فولادی.4 میلی متری طول سفارشی
| نام محصول: | پانل ساندویچ فولادی طول سفارشی برای برنامه های کاربردی مختلف پانل ساندویچ سنگ |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
کاهش سر و صدا ساندویچ پانل پشم معدنی انرژی کارآمد برای پروژه های ساختمانی
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
| ضدآب: | آره |
پنل ساندویچ رنگارنگ RAL Rockwool پنل عایق ساختمان ضد آتش برای دفاتر در فضای باز
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |
75mm ضد آب Rockwool جداسازی تخته رنگ سفارشی برای ساختمان نوسانات عایق
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
پنل ساندویچ ضد آتش از چوب سنگ با وزن سبک نصب آسان گواهینامه CE
| عایق حرارتی: | آره |
|---|---|
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
ساندویچ پانل های پف دار پلی اورتان پشم سنگ پشم سنگ عایق برای انبار
| نام محصول: | پنل عایق صوتی پلی اورتان پشم شیشه سبک وزن برای انبار |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| رنگ: | سفارشی |
نصب آسان ساندویچ آکوستیک پانل سنگ وول شیشه وول صدا جذب
| نام محصول: | نصب آسان ساندویچ پانل آکوستیک پشم شیشه پشم سنگ پشم شیشه |
|---|---|
| رنگ: | RAL؛ سفارشی |
| ضمانتنامه: | بیش از 50 سال |
پانل ساندویچ پلی اورتان 150 میلی متری برای دیوارها و سقف ها
| نام محصول: | ساندویچ پانل های کامپوزیت پشم سنگ پلی اورتان برای دیوارها و سقف ها عایق حرارت بیرونی |
|---|---|
| تایپ کنید: | ساندویچ پانل پشم سنگ با لبه PU |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
پنبه ضد آب پنبه ضد آتش پنبه ساندویچ پنبه سنگ 75 میلی متر ضخامت
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ ضد آب عالی عایق ضد حریق نصب آسان نوآورانه |
|---|---|
| سبک طراحی: | نوین |
| طول: | سفارشی |
بسته بندی شده سنگ پشم آکوستیک پانل فولاد ضخامت 0.4mm-0.8mm عایق گرما
| نام محصول: | پنل ساندویچ چوب سنگی سفارشی ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm عایق گرما |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 300-500 متر مربع |
| طول: | سفارشی |

