همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ panel sandwich rockwool ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
روکش ساندویچ پانل پانل عایق پشم Rockwool PU برای سقف و دیوار
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پشم سنگ |
انبار کارگاه پشم سنگ ساندویچ پانل پلی اورتان ODM عایق
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پشم سنگ |
ورق های سقف ساندویچ پانل پشم سنگ درجه A با آب بندی پلی اورتان ضد حریق
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ با درزگیر پلی اورتان ساندویچ پانل نسوز درجه A |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساندویچ پانل گرد ضد آب پشم سنگ ساختمان انبار
| نام محصول: | عایق حرارتی ضد آب پشم شیشه پشم شیشه گرد پنل ساختمان انبار |
|---|---|
| ویژگی: | عایق صدا نسوز ضد آب |
| نوع نصب: | دیوار نصب |
ساندویچ پانل Acp پانل آلومینیومی راک پشم ساندویچ 4 طرفه
| نام محصول: | ساندویچ پانل آلومینیومی دیوار خارجی پشم سنگ درجه A نسوز پشم سنگ مشترک 4 طرفه |
|---|---|
| ضخامت: | 50-200 میلی متر |
| رنگ: | رنگ های مختلف |
ساندویچ پانل های پیش ساخته مقاوم در برابر حرارت برای سقف انبار
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| ضخامت: | ورق فولادی رنگی: 0.4-0.8mm پشم سنگ/ تخته پشم شیشه: 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| طول: | طبق درخواست مشتری، حداکثر 11800 میلی متر |
پانل های آلومینیومی فوم هسته خارجی 75 میلی متری ساندویچ پانل ACP
| نام محصول: | پانل ساندویچ پانل آلومینیومی پرده رنگی خارجی روکش نما برای ساختمان ها |
|---|---|
| طول: | کمتر از 11.8 متر |
| عرض: | 950mm-1000mm |
پانل های کامپوزیت از پشم معدنی / پنل ضد آب
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
| سبک طراحی: | مدرن |
ساخت و ساز ساختمانی پانل ساندویچ چوب سنگی با ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm
| نام محصول: | پانل ساندویچ عایق سنگی برای ساخت ساختمان با ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| عرض: | 1000 میلی متر |

