همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ fire resistant sandwich panels ] همخوانی داشتن 503 محصولات.
پانل ساندویچ 100 میلی متری از چوب سنگ برای دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ برای دیوار ساختمان سقف دیوار و سقف انبار |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
ساندویچ پانل پشم شیشه 80 میلی متری مقاوم در برابر آتش به سبک طراحی مدرن
| نام محصول: | عایق حرارتی سبک پشم شیشه مقاوم در برابر آتش برای سبک طراحی مدرن |
|---|---|
| عرض: | 1000 میلی متر |
| درمان سطحی: | سفارشی |
پنل ساندویچ شیشه ای 80 میلی متری برای عایق سازی ساختمان و عایق صوتی
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم شیشه ای سفارشی برای عایق کاری ساختمان و عایق صدا |
|---|---|
| قابلیت حل پروژه: | طراحی گرافیک طرح مدل سه بعدی طرح جامع راه حل برای پروژه |
| طول: | سفارشی |
کاهش موثر صدا پانل ساندویچ صوتی با ضخامت فولاد 0.4-0.8mm
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک جذب کننده صدا موثر کاهش نویز با ضخامت فولادی 0.4-0.8mm |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | آروم |
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل، آموزش در محل، بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض |
ساختمان های مدرن پانل ساندویچ صوتی 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| نام محصول: | پانل ساندویچ صدا 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| ضخامت فولاد: | 0.4-0.8 میلی متر |
پنل ساندویچ عایق شنیدی حرارتی پنل صوتی ضد صدا پنل پویا پیش ساخته
| نام محصول: | عایق حرارتی و صوتی ضد صدا پنل ساندویچ پیش ساخته پوم فوم راک وول |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
عایق گرما PU مهر و موم سنگ وول ساندویچ پانل 1000mm عرض
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
پانل ساندویچ فیبر شیشه ای 50 میلی متر ضخامت
| نمونه: | نمونه مجانی |
|---|---|
| سبک طراحی: | مدرن |
| تراکم: | 64 کیلوگرم بر متر مکعب |
پنل ساندویچ شیشه ای طراحی مدرن ضد آب
| عرض: | 1000 میلی متر |
|---|---|
| نوع پنل: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
| مزیت: | نسوز / ضد آب / عایق صدا / عایق حرارتی / محیط زیست |

