همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ fire resistant sandwich panels ] همخوانی داشتن 503 محصولات.
ساخت و ساز مدرن پانل ساندویچ چوبی سنگ
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| گواهینامه: | CE |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
پنل ساندویچ شیشه ای عایق 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| نام محصول: | عایق بندی با پنل ساندویچ شیشه ای 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| عرض: | 1000 میلی متر |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
پنل ساندویچ ضد آب از چوب سنگی عرض 1000 میلی متر
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
|---|---|
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
| سبک طراحی: | مدرن |
پانل ساندویچ شیشه ای ساختمانی طول و عرض سفارشی
| تضمین: | بیش از 50 سال |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| قابلیت حل پروژه: | طراحی گرافیک طرح مدل سه بعدی طرح جامع راه حل برای پروژه |
سفارشی 1000mm گسترده ضد آتش پنل ساندویچ شیشه ای پنل ساندویچ شیشه ای با ضد آتش
| توانایی حل پروژه: | طراحی گرافیک طرح مدل سه بعدی طرح جامع راه حل برای پروژه |
|---|---|
| نوع پنل: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
| مزیت: | نسوز / ضد آب / عایق صدا / عایق حرارتی / محیط زیست |
ساندویچ پانل پشم سنگ معدنی آب بندی PU 100 کیلوگرم در متر مکعب OEM
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
پانل PU ساندویچ PUR پلی اورتان RAL سفارشی برای اتاق سرد
| سطح: | سفارشی |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین |
ورق های سقفی ساندویچ پانل دکوراتیو PUF نسوز 16 میلی متر
| نام محصول: | عایق ساختمانی فوم ضدآب نسوز 16 میلی متری ساندویچ ساختمانی |
|---|---|
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | نسوز ضد آب وزن سبک حفظ حرارت |
| خدمات پس از فروش: | نصب در محل، آموزش در محل، سایر موارد |
ساندویچ پانل 100 میلی متری پشم سنگ پیش ساخته برای سقف ساختمان
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ ضد صدا ضد حریق برای سقف دیواری خارجی با ضد آب |
|---|---|
| کلید واژه ها: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| عایق حرارتی: | آره |
عایق ساندویچ پانل پشم سنگ با مقاومت آکوستیک آب بندی PU
| نام محصول: | ساندویچ پانل عایق پشم سنگ ضد آب مقاوم در برابر شعله |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| گواهی: | CE |

