همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ fire resistant sandwich panels ] همخوانی داشتن 503 محصولات.
پنل ساندویچ فیبر شیشه ای ضد آتش 80 میلی متر عایق حرارتی ضد صدا
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
|---|---|
| نام محصول: | پنل ساندویچ فیبر شیشه ای ضد آتش 80 میلی متر عایق حرارتی ضد صدا |
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
پنل دیواری PIR فلزی عایق بندی شده پنل ساندویچ پلی اورتان ضد آتش پنل اتاق سرد
| سبک طراحی: | مدرن |
|---|---|
| تراکم: | 40-42 کیلوگرم بر متر مکعب |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
پنل ساندویچ ضد آب و ضد آتش شیشه ای برای ساختمان عایق
| نام محصول: | ساندویچ پانل سقف پشم شیشه نسوز برای ساختمان های عایق دار دارای گواهینامه CE |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | پشم شیشه |
| گواهینامه: | CE |
ارتقاء راحتی پنل ساندویچ شیشه ای پشم ایمنی بهره وری انرژی سفارشی
| نام محصول: | ایمنی و بهره وری انرژی افزایش یافته ساندویچ پانل پشم شیشه سفارشی |
|---|---|
| درمان سطح: | سفارشی |
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
مواد عایق حرارتی ضد صدا ضد آتش 64kg/M3 پنل ساندویچ شیشه ای برای ساختارهای ساختمان
| نام محصول: | مواد عایق حرارتی ساختمان ها و سازه های ساندویچ پانل پشم شیشه 64 کیلوگرم نسوز عایق صدا |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | سفارشی |
| عرض: | 1 متر |
ساندویچ پانل پیش ساخته پشم شیشه ای کامپوزیت گسترده 1M برای عایق کاری ساختمان دوستدار محیط زیست
| نام محصول: | ساندویچ پانل پیش ساخته پشم شیشه ای کامپوزیت گسترده 1M برای عایق کاری ساختمان دوستدار محیط زیست |
|---|---|
| نوع پنل: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
| تراکم: | 64 کیلوگرم بر متر مکعب |
پانل ساندویچ پشم سنگ عایق حرارتی خارجی عایق صوتی سفارشی
| نام محصول: | ساندویچ پانل ساندویچ پشم سنگ عایق حرارتی عایق کاری خارجی ضدآب |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساندویچ پانل آلومینیومی پف پف پشم سنگ برای سیستم روکش فلزی دیوار
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
سقف خارجی ضد آب ساندویچ پانل EPS 125mm 150mm عایق صدا
| نام محصول: | نصب آسان ساندویچ پانل عایق صدا EPS پانل دیواری بیرونی سقف |
|---|---|
| ضدآب: | آره |
| ماندگاری: | بالا |
ساندویچ پانل عایق صدا پانل عایق دیواری PU نسوز سبک وزن
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ عایق صدا عایق نسوز پانل دیواری استاندارد سبک وزن |
|---|---|
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |
| رنگ: | سفارشی |

