همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool t m sandwich ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
ساندویچ پانل آلومینیومی پف پف پشم سنگ برای سیستم روکش فلزی دیوار
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساندویچ پانل پشم سنگ سفارشی 50 میلی متر برای عایق ساختمانی
| مواد اصلی: | تخته پشم سنگ |
|---|---|
| سبک طراحی: | نوین |
| رنگ: | سفارشی |
عایق ساندویچ پانل پشم سنگ با مقاومت آکوستیک آب بندی PU
| نام محصول: | ساندویچ پانل عایق پشم سنگ ضد آب مقاوم در برابر شعله |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| گواهی: | CE |
سقف پیش ساخته راه راه طرح مدرن ساندویچ پانل ضد صدا انبار 75 میلی متر
| نام محصول: | سقف پیش ساخته راه راه طرح مدرن عایق صدا ساندویچ پانل آکوستیک انبار |
|---|---|
| سبک طراحی: | نوین |
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
چهار طرفی قاب سنگ وول اتاق تمیز ساندویچ پانل دیوار
| عرض:: | 980 میلی متر، 1180 میلی متر |
|---|---|
| نام محصول: | چهار طرفی قاب سنگ وول اتاق تمیز ساندویچ پانل دیوار |
| کلمه کلیدی: | پانل دیواری ساندویچ اتاق تمیز |
اتاق تمیز دستی ساندویچ پانل مهندسی قابل حمل Gmp اتاق تمیز ماژولار بدون گرد و غبار اتاق تمیز
| نام محصول: | اتاق تمیز دستی ساندویچ پانل مهندسی قابل حمل Gmp اتاق تمیز ماژولار بدون گرد و غبار اتاق تمیز |
|---|---|
| عرض:: | 980 میلی متر، 1180 میلی متر |
| کلمه کلیدی: | پنل ساندویچ دستی اتاق تمیز |
پانل های ساندویچ اتاق تمیز راه حل های تخصصی برای محیط های با استاندارد بهداشت بالا
| نام محصول: | پانل های ساندویچ اتاق تمیز - راه حل های تخصصی برای محیط های با استانداردهای بهداشت بالا |
|---|---|
| عرض:: | 980 میلی متر، 1180 میلی متر |
| کلمه کلیدی: | پنل ساندویچ دیواری اتاق تمیز |
عایق بندی پنل های دیواری پیش ساخته پنل ساندویچ ضد آتش اتاق تمیز ماژولار
| نام محصول: | عایق بندی پنل های دیواری پیش ساخته پنل ساندویچ ضد آتش اتاق تمیز ماژولار |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | اتاق تمیز ماژولار |
| برنامه های کاربردی :: | اتاق تمیز دارویی ، اتاق تمیز الکترونیکی ، اتاق تمیز غذا و غیره |
پانل های سقف ضد آتش فوق العاده چوب سنگی عایق وزن سبک آسان نصب
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
| نام محصول: | پانل ساندویچ سنگ وول |
ساخت و ساز مدرن پانل ساندویچ چوبی سنگ
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| گواهینامه: | CE |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |

