همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool ] همخوانی داشتن 335 محصولات.
ساندویچ پانل پشم سنگ عایق حرارتی پیش ساخته 40 میلی متری دیوار خارجی
| نام محصول: | عایق ساختمانی عایق حرارتی ساختمانی پیش ساخته در فضای باز |
|---|---|
| تایپ کنید: | ساندویچ پانل پشم سنگ با لبه PU |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
Modern Design Style Rockwool Sandwich Board for 100 Laboratory Clean Room Solutions
| Key Word: | ROCKWOOL SANDWICH PANEL |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Design Style: | Modern |
عایق معدنی PU ساندویچ پانل پشم سنگ پیش ساخته فولاد رنگی موجدار
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
|---|---|
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ معدنی Pu Mineral Precast Corrugated Colored Steel Prefacated Wall Wall |
| طول: | سفارشی |
پانل ساندویچ پشم سنگ دارای گواهینامه CE به ضخامت 100 میلی متر برای عایق صنعتی
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ دارای گواهینامه CE به ضخامت 100 میلی متر برای کاربردهای عایق کاری صنعتی |
|---|---|
| گواهی: | CE |
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |
عایق دیوار ساندویچ پانل پشم سنگ PU لبه پلی اورتان
| کاربرد: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
|---|---|
| گواهی: | CE |
| ضد صدا: | آره |
ساندویچ پانل پشم سنگ دارای گواهینامه CE 100mm 200mm برای دفتر در فضای باز
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ دارای گواهینامه CE 50 میلی متر ضخامت 200 میلی متر برای عایق ساختمانی استفاده در |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ |
| استفاده: | دفتر کار در فضای باز فروشگاه عایق ساختمانی |
کامپوزیت ساندویچ پانل عایق پشم سنگ ضد آب 0.4mm 0.8mm
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ ضدآب 0.4mm 0.8mm فولاد سبک عایق صدا |
|---|---|
| MOQ: | معقول |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
روکش ساندویچ پانل پانل عایق پشم Rockwool PU برای سقف و دیوار
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پشم سنگ |
ساندویچ پانل پشم سنگ معدنی آب بندی PU 100 کیلوگرم در متر مکعب OEM
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |

