همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool ] همخوانی داشتن 345 محصولات.
ساندویچ پشم سنگ صیقلی فوم پانل های هسته ای ورق های سقفی گوشه ای در فضای باز
| طرح: | نوین |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| رنگ: | انتخاب مشتری |
ساختار فولاد سبک انبار فولاد پیش ساخته با C / Z فولاد گالوانیزه Q235 Purlin و Rockwool ساندویچ پانل سقف پانل دیواری
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
انبار ساختارهای فولادی صنعتی با پوشش پنل ساندویچ EPS / Rockwool / Fiberglass Wool / PU
| نام محصول: | انبار ساختارهای فولادی با کیفیت بالا انبار ساختارهای فولادی صنعتی |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | انبار بوز فلزی |
| قاب اصلی: | ستون و تیر فولادی |
پانل های کامپوزیت از پشم معدنی / پنل ضد آب
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
| سبک طراحی: | مدرن |
پنل ساندویچ چوبی صخره ای برای دیوار
| نام محصول: | تولید کنندگان انبار عایق دیواری بیرونی سقف سنگ وول ساندویچ پنل برای پروژه های سبز |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
گواهینامه CE پنل ساندویچ پشم معدنی با چگالی بالا
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
| گواهینامه: | CE |
انبار، پنل ساندویچ چوبی
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ نسوز با پلی اورتان برای سقف و دیوار فاب خانه انبار |
|---|---|
| ضخامت فولادی: | 0.4mm-0.8mm |
| سبک طراحی: | مدرن |
120X60X60 سانتی متر چوب معدنی سنگ بورد چوب معدنی عایق عایق ساخته شده از مواد طبیعی
| ضخامت: | 25mm-200mm |
|---|---|
| پایداری: | ساخته شده از مواد طبیعی و بازیافتی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | مقاوم در برابر اکثر مواد شیمیایی |
بسته بندی شده سنگ پشم آکوستیک پانل فولاد ضخامت 0.4mm-0.8mm عایق گرما
| نام محصول: | پنل ساندویچ چوب سنگی سفارشی ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm عایق گرما |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 300-500 متر مربع |
| طول: | سفارشی |
فوم فوم ساندویچ پانل 125 میلی متری پیش ساخته سفارشی برای ساخت و ساز
| نام محصول: | ساخت و ساز ساندویچ پانل های سفارشی سازی شده پشم سنگ فوم عایق کاری شده پیش ساخته |
|---|---|
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |
| ضدآب: | آره |

