همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool ] همخوانی داشتن 335 محصولات.
پنل طولی سفارشی چوب سنگی برای عایق سازی ساختمان های اداری در فضای باز
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| سبک طراحی: | مدرن |
| ضدآب: | آره |
پانل ساندویچ 100 میلی متری از چوب سنگ برای دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ برای دیوار ساختمان سقف دیوار و سقف انبار |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
پانل ساندویچ 150 میلی متر ضخامت سنگ برای انبار ساختمان دیوار
| نام محصول: | پانل ساندویچ 150 میلی متر ضخامت سنگ برای انبار ساختمان دیوار |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
| ضدآب: | آره |
پانل های آکوستیک سبک و امن 150 میلی متری
| نام محصول: | پانل های ساندویچ سنگ وول سبک تراکم 90-150kg/m3 ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
پانل ساندویچ چوبی 80 میلی متری
| نام محصول: | پنل ساندویچ سنگ وول با کیفیت بالا طول سفارشی MOQ 300-500 متر مربع |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
پنل ساندویچ ضد آب چوب سنگ 50 میلی متری برای دیوار و سقف
| نام محصول: | پنل ساندویچ ضد آب چوب سنگی برای دیوار و سقف MOQ 300-500 متر مربع |
|---|---|
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
| ضد صدا: | آره |
پنل ساندویچ عایق شنیدی حرارتی پنل صوتی ضد صدا پنل پویا پیش ساخته
| نام محصول: | عایق حرارتی و صوتی ضد صدا پنل ساندویچ پیش ساخته پوم فوم راک وول |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ، PU، فولاد رنگی |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
عایق گرما PU مهر و موم سنگ وول ساندویچ پانل 1000mm عرض
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
ساخت و ساز ساختمانی پانل ساندویچ چوب سنگی با ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm
| نام محصول: | پانل ساندویچ عایق سنگی برای ساخت ساختمان با ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| عرض: | 1000 میلی متر |
پنل ساندویچ رنگارنگ RAL Rockwool پنل عایق ساختمان ضد آتش برای دفاتر در فضای باز
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |

