همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ panel sandwich rockwool ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
فوم آلومینیومی پانل ساندویچ فایبرگلاس گوشه ای 100 میلی متری 125 میلی متری 150 میلی متری برای ساختمان
| نام محصول: | پانل دیواری گوشه ای 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm برای عایق کاری ساختمان و عایق صدا |
|---|---|
| نوع نصب: | دیوار نصب |
| ویژگی: | عایق صدا نسوز ضد آب |
عایق حرارتی پنل ساندویچ شیشه ای 80 میلی متری
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| سبک طراحی: | مدرن |
طول سفارشی پنل ساندویچ شیشه ای 75 میلی متر ضخامت
| نوع پنل: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
|---|---|
| قابلیت حل پروژه: | طراحی گرافیک طرح مدل سه بعدی طرح جامع راه حل برای پروژه |
| تضمین: | بیش از 50 سال |
پانل ساندویچ فیبر شیشه ای 50 میلی متر ضخامت
| نمونه: | نمونه مجانی |
|---|---|
| سبک طراحی: | مدرن |
| تراکم: | 64 کیلوگرم بر متر مکعب |
پنل ساندویچ پنل شیشه ای چوبی رنگ فولاد دیوار بیرونی سقف 200 میلی متر ضخامت
| قابلیت حل پروژه: | طراحی گرافیک طرح مدل سه بعدی طرح جامع راه حل برای پروژه |
|---|---|
| درمان سطح: | سفارشی |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم شیشه |
مقاومت در برابر آتش پنل ساندویچ شیشه ای پشم صوتی عایق گرمی سبک
| نام محصول: | 2 |
|---|---|
| رنگ: | نیاز مشتری |
| سبک طراحی: | مدرن |
ورق های 100 میلی متری ساندویچ پانل فایبرگلاس خارجی برای سقف های ساختمانی
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm-200mm |
| طول: | سفارشی |
پانل های ساندویچ پلی اورتان دیوار سقفی اتاق ذخیره سرد 150 میلی متر
| نام محصول: | ساندویچ پانل دیواری سقف پلی اورتان عایق حرارتی PU 38kg/M3 دانسیته 150mm |
|---|---|
| رنگ: | RAL |
| تراکم: | 40-42 کیلوگرم بر متر مکعب |
200 میلی متر عایق صدا PIR ساندویچ پانل مقاوم در برابر آتش سفارشی
| نام محصول: | ساندویچ پانل پلی اورتان عایق حرارتی ضد آب 200 میلی متری Pur Pir Pu |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین |
| ساختار: | ساندویچ پانل |
روکش دیواری سقف ساندویچ پانل آلومینیومی عایق بندی شده سفارشی
| کاربرد: | دیوار بیرونی، وزن سبک، نصب آسان |
|---|---|
| مزیت - فایده - سود - منفعت:: | نسوز ضد رطوبت ضد آب و غیره |
| ضمانتنامه: | بیش از 50 سال |

