همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ panel sandwich rockwool ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
ساخت و ساز ساختمان عایق حرارتی ساندویچ پانل صوتی پیش رنگ شده سطح صوتی بالا
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| مقاومت در برابر رطوبت: | آره |
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل آکوستیک |
سقف پیش ساخته راه راه طرح مدرن ساندویچ پانل ضد صدا انبار 75 میلی متر
| نام محصول: | سقف پیش ساخته راه راه طرح مدرن عایق صدا ساندویچ پانل آکوستیک انبار |
|---|---|
| سبک طراحی: | نوین |
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
عایق حرارتی پانل ساندویچ صوتی نصب سقف عایق حرارتی ضد صدا
| نام محصول: | سقف حرارتی نصب آسان عایق حرارتی ساندویچ پانل صوتی آکوستیک |
|---|---|
| سطح: | از پیش رنگ شده |
| استفاده: | عایق ساختمانی، ساختمان و سایر تجهیزات عایق حرارتی |
ساختمان های مدرن پانل ساندویچ صوتی 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| نام محصول: | پانل ساندویچ صدا 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| ضخامت فولاد: | 0.4-0.8 میلی متر |
ضد رطوبت ساندویچ آکوستیک پنل عایق صوتی
| نام محصول: | پنل عایق صوتی مقاوم به رطوبت برای عایق صوتی پنل ساندویچ تراکم 60-200kg/m3 |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 500 متر مربع |
| OEM / ODM: | در دسترس |
راه حل های عایق صوتی پانل جذب صوتی با سبک طراحی مدرن
| Moisture Resistance: | Yes |
|---|---|
| Warranty: | More Than 50 Years |
| Durability: | High |
پانل ساندویچ صوتی با چگالی بالا برای عایق حرارتی ساختمان و سایر تجهیزات
| Material: | Rockwool Glasswool |
|---|---|
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
| Warranty: | More Than 50 Years |
پانل ساندویچ صوتی 125 میلی متری با عایق صدا و گرما
| OEM / ODM: | Available |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل آکوستیک |
| مقاومت در برابر رطوبت: | آره |
کامپوزیت ساندویچ پانل عایق پشم سنگ ضد آب 0.4mm 0.8mm
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ ضدآب 0.4mm 0.8mm فولاد سبک عایق صدا |
|---|---|
| MOQ: | معقول |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
کارگاه ذخیره سازی سرد ساندویچ پانل ساخت سقف OEM
| نام محصول: | کارگاه و انبار سقف ساندویچ پانل عایق صدا |
|---|---|
| تابع: | عایق حرارتی و عایق صدا |
| نصب و راه اندازی: | آسان |

