همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ 200mm thickness pu sandwich panel ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
گواهینامه CE پنل ساندویچ پشم معدنی با چگالی بالا
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
| گواهینامه: | CE |
پانل ساندویچ پلی اورتان 1000 میلی متر با 38-42kg/m3 Density Building Envelopes
| نام محصول: | پانل ساندویچ پلی اورتان 1000 میلی متر با 38-42kg/m3 Density Building Envelopes |
|---|---|
| تراکم: | 40-42 کیلوگرم بر متر مکعب |
| مواد: | پلی اورتان |
قیمت پنل آلومینیوم کامپوزیت پنل ساندویچ پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
| سطح: | سفارشی |
پانل ساندویچ پلی اورتان 150 میلی متری برای دیوارها و سقف ها
| نام محصول: | ساندویچ پانل های کامپوزیت پشم سنگ پلی اورتان برای دیوارها و سقف ها عایق حرارت بیرونی |
|---|---|
| تایپ کنید: | ساندویچ پانل پشم سنگ با لبه PU |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
پانل ساندویچ راک وول / پانل ساندویچ ایزوله شده راک وول پنل عایق ضد آتش پنل عایق ضد صدا
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
ساندویچ پانل پشم سنگ دارای گواهینامه CE 100mm 200mm برای دفتر در فضای باز
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ دارای گواهینامه CE 50 میلی متر ضخامت 200 میلی متر برای عایق ساختمانی استفاده در |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ |
| استفاده: | دفتر کار در فضای باز فروشگاه عایق ساختمانی |
فوم فوم ساندویچ پانل 125 میلی متری پیش ساخته سفارشی برای ساخت و ساز
| نام محصول: | ساخت و ساز ساندویچ پانل های سفارشی سازی شده پشم سنگ فوم عایق کاری شده پیش ساخته |
|---|---|
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |
| ضدآب: | آره |
پنل ساندویچ 80 میلی متری از چوب سنگی عایق صوتی پلی اورتان ضد آتش
| نام محصول: | پانل های ساندویچ پشم سنگ پلی اورتان سبک عایق صدا از نظر محیطی |
|---|---|
| کاربرد: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |
کاهش سر و صدا ساندویچ پانل پشم معدنی انرژی کارآمد برای پروژه های ساختمانی
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
| ضدآب: | آره |
پانل ساندویچ چوبی 125 میلی متری طرح مدرن سبک صوتی
| نام محصول: | پانل ساندویچ راک وول با پشتیبانی فنی آنلاین سبک طراحی مدرن |
|---|---|
| ضدآب: | آره |
| عرض: | 1000 میلی متر |

