همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ 200mm thickness pu sandwich panel ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
سفارشی عایق صوتی پشم سنگ ساندویچ پانل دیوار فولادی عایق صدا
| نام محصول: | ساندویچ پانل دیواری آکوستیک پشم سنگ عایق نسوز عایق صوتی |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
عایق گرما PU مهر و موم سنگ وول ساندویچ پانل 1000mm عرض
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
صفحه ساندویچ ضد آب رال رنگ مدرن طراحی شده برای عایق سازی ساختمان در دفتر یا
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |
پانل ساندویچ پشم سنگ عایق حرارتی خارجی عایق صوتی سفارشی
| نام محصول: | ساندویچ پانل ساندویچ پشم سنگ عایق حرارتی عایق کاری خارجی ضدآب |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساندویچ پانل پشم سنگ معدنی آب بندی PU 100 کیلوگرم در متر مکعب OEM
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
50mm-200mm Rockwool ساندویچ پانل عایق ضد آتش سبک برای سقف
| نام محصول: | عایق 50 تا 200 میلی متر ساندویچ پنل پشم سنگ سبک نسوز با کارایی بالا برای سقف |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ برای سقف |
| سبک طراحی: | نوین |
ساندویچ پانل آلومینیومی پف پف پشم سنگ برای سیستم روکش فلزی دیوار
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساندویچ پانل فوم کور عایق صدا 50 میلی متر 200 میلی متر دیوار عایق حرارتی
| نام محصول: | دیوار عایق حرارتی 50 میلی متری 200 میلی متری رنگی نسوز صدا |
|---|---|
| مواد: | Rockwool Glasswool PU |
| رنگ: | انتخاب مشتری |
پنل ساندویچ ضد صدا از شیشه پف پف
| نام محصول: | MOQ 500 متر مربع پنل ساندویچ آکوستیک پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل پنل |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| دوام: | بالا |
پنل ساندویچ چوبی برای دفتر در فضای باز
| درخواست: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| طول: | سفارشی |

