همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool sandwich panel ] همخوانی داشتن 327 محصولات.
پرده فلزی ساندویچ پانل آلومینیومی فوم 950 میلی متری
| نام محصول: | عایق پیچ مخفی پانل ساختاری آلومینیومی 950 میلی متری چهار طرف پرده فلزی زبانه دار شیاردار |
|---|---|
| مواد:: | پشم شیشه، پشم سنگ، pu |
| خدمات پس از فروش:: | پشتیبانی فنی آنلاین، نصب در محل |
OEM پانل ساندویچ پشم شیشه ضد آب 60-120 کیلوگرم تراکم M3
| نام محصول: | پانل دیواری گوشه ای ضد آب ضد صدا 60-120 کیلوگرم تراکم M3 For Wareshop |
|---|---|
| ویژگی: | عایق صدا نسوز ضد آب |
| ضخامت: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm و غیره |
سقف ساندویچ پانل آلومینیومی ACP برای کارگاه انبار
| نام محصول: | پنل جعبه بائودو برای انبار و کارگاه |
|---|---|
| طول: | انتخاب مشتری |
| عرض: | 950mm-1000mm |
پانل های کامپوزیت از پشم معدنی / پنل ضد آب
| نوع: | پانل ساندویچ سنگ وول |
|---|---|
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
| سبک طراحی: | مدرن |
پنل ساندویچ چوبی صخره ای برای دیوار
| نام محصول: | تولید کنندگان انبار عایق دیواری بیرونی سقف سنگ وول ساندویچ پنل برای پروژه های سبز |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | ساندویچ پانل پشم سنگ |
| رنگ: | رنگ RAL؛ سفارشی |
پنل طولی سفارشی چوب سنگی برای عایق سازی ساختمان های اداری در فضای باز
| ضخامت فولاد: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| سبک طراحی: | مدرن |
| ضدآب: | آره |
پنل فوم پلی اورتان ساندویچ صیغه سنگ عایق گرما مدرن
| نام محصول: | عایق حرارتی ساندویچ برد فوم پلی اورتان مدرن با عایق پشم سنگ |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| گواهی: | CE |
بسته بندی شده سنگ پشم آکوستیک پانل فولاد ضخامت 0.4mm-0.8mm عایق گرما
| نام محصول: | پنل ساندویچ چوب سنگی سفارشی ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm عایق گرما |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 300-500 متر مربع |
| طول: | سفارشی |
پنل صوتی پوليورتان برقی از پشم صخره ای ضد صدا برای انبار
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک پشم سنگ پلی اورتان 60-200 کیلوگرم/M3 با دانسیته با پشتیبانی فنی آنلاین |
|---|---|
| طول: | سفارشی |
| OEM / ODM: | در دسترس |
پانل ساندویچ پشم سنگ دارای گواهینامه CE به ضخامت 100 میلی متر برای عایق صنعتی
| نام محصول: | پانل ساندویچ پشم سنگ دارای گواهینامه CE به ضخامت 100 میلی متر برای کاربردهای عایق کاری صنعتی |
|---|---|
| گواهی: | CE |
| تراکم: | 100 کیلوگرم بر متر مکعب |

