همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ rockwool ] همخوانی داشتن 345 محصولات.
Quick Assembly Steel Structure Workshop for Equipment Storage and Industrial Steel Structure
| نام محصول: | کارگاه سازه های فولادی مونتاژ سریع برای ذخیره سازی تجهیزات و سازه های فولادی صنعتی |
|---|---|
| روکش دیوار: | EPS/Rockwool/Fiberglass Wool/PU ساندویچ یا ورق فولادی |
| برنامه: | ذخیره سازی فولاد، کارخانه یا انبار لجستیک |
انبار و کارگاه صنعتی ساختمانی فولادی درجه صادرات ️ ساختمانی با قاب فولادی سبک پیش ساخته با ابعاد سفارشی طراحی انرژی کارآمد پوشش مقاوم به خوردگی
| نام محصول: | انبار و کارگاه صنعتی سازه های فولادی صادراتی |
|---|---|
| خدمات پردازش: | خم کردن، جوشکاری، جوشکاری، برش، پانچ کردن |
| مهاربندی: | نوار گرد/زاویه استیل/فولادی |
سقف ساندویچ پانل آلومینیومی ACP برای کارگاه انبار
| نام محصول: | پنل جعبه بائودو برای انبار و کارگاه |
|---|---|
| طول: | انتخاب مشتری |
| عرض: | 950mm-1000mm |
پانل پارتیشن PUF گوشه راست برای اتاق سرد انبار
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه |
| نام محصول: | ساندویچ پانل زاویه راست Baodu برای انبار و کارگاه |
ورق های 100 میلی متری ساندویچ پانل فایبرگلاس خارجی برای سقف های ساختمانی
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm-200mm |
| طول: | سفارشی |
پانل ساندویچ پشم شیشه دیوار عایق ضد زنگ ضد زنگ
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| ضخامت: | 50 میلی متر، 75 میلی متر، 80 میلی متر، 100 میلی متر، 125 میلی متر، 150 میلی متر، 200 میلی متر |
| طول: | طول بیش از 11.8 متر |
عایق ساندویچ پانل پشم شیشه فوم فایبرگلاس PUR سقف دیوار آکوستیک
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm-200mm |
| طول: | سفارشی |
OEM پانل ساندویچ پشم شیشه ضد آب 60-120 کیلوگرم تراکم M3
| نام محصول: | پانل دیواری گوشه ای ضد آب ضد صدا 60-120 کیلوگرم تراکم M3 For Wareshop |
|---|---|
| ویژگی: | عایق صدا نسوز ضد آب |
| ضخامت: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm و غیره |
پانل های ساندویچ پلی اورتان دیوار سقفی اتاق ذخیره سرد 150 میلی متر
| نام محصول: | ساندویچ پانل دیواری سقف پلی اورتان عایق حرارتی PU 38kg/M3 دانسیته 150mm |
|---|---|
| رنگ: | RAL |
| تراکم: | 40-42 کیلوگرم بر متر مکعب |

