همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ prefab warehouse buildings ] همخوانی داشتن 256 محصولات.
سفارشی عایق صوتی پشم سنگ ساندویچ پانل دیوار فولادی عایق صدا
| نام محصول: | ساندویچ پانل دیواری آکوستیک پشم سنگ عایق نسوز عایق صوتی |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساندویچ پانل 75 میلی متری 50 میلی متری EPS فلزی سفید عایق
| تولید - محصول: | ساندویچ پانل سقفی و دیواری عایقدار EPS 75 میلیمتری فلز سفید رنگ ساختمانی فلزی مصالح آسان |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| بشقاب بالا / بشقاب پایین: | 0.4-0.8 میلی متر |
ساندویچ ورق آلومینیومی ضد آب پانل های هسته آلومینیومی 50 میلی متر تا 200 میلی متر
| تراکم: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| درجه نسوز: | آ |
| نام محصول: | ساندویچ پانل آلومینیومی 50mm-200mm ضد آب مواد روکش دیوار خارجی |
ورق های سقف ساندویچ پانل پشم سنگ درجه A با آب بندی پلی اورتان ضد حریق
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ با درزگیر پلی اورتان ساندویچ پانل نسوز درجه A |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
پوشش فلزی نمای آلومینیومی
| نام محصول: | نمای سایدینگ آلومینیومی استیل نما سیستم های روکش فلزی پوشش دیوار خارجی ساختمان ساختمان |
|---|---|
| قابلیت راه حل پروژه:: | طراحی گرافیک طراحی مدل سه بعدی کل راه حل برای پروژه ها ادغام گروه های متقابل |
| رنگ: | رنگ های مختلف |
100 میلی متر ساندویچ PUR پانل فلزی PU ساندویچ OEM
| نام محصول: | سقف و دیوار ساندویچ پانل پلی اورتان PUR 100 میلی متر عایق رنگ فلزی |
|---|---|
| مواد: | ساندویچ پانل، پلی اورتان، ورق فولادی رنگی |
| کاربرد: | انبار، دیوار داخلی خارجی، ساختمان، سردخانه، عایق سقف و دیوار پرده ای |
عایق دیوار ساندویچ پانل پشم سنگ PU لبه پلی اورتان
| کاربرد: | دیوار ساختمان انبار سقف دیوار و سقف |
|---|---|
| گواهی: | CE |
| ضد صدا: | آره |
ساندویچ پانل پشم سنگ معدنی آب بندی PU 100 کیلوگرم در متر مکعب OEM
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
ساندویچ پانل آلومینیومی پف پف پشم سنگ برای سیستم روکش فلزی دیوار
| نام محصول: | ساندویچ پانل های هسته پشم سنگ پشم معدنی آب بندی Pu |
|---|---|
| عرض: | 950 میلی متر، 960 میلی متر، 1000 میلی متر |
| ضخامت: | 50mm-200mm و غیره |
روکش ساندویچ پانل پانل عایق پشم Rockwool PU برای سقف و دیوار
| رنگ: | RAL |
|---|---|
| مواد اصلی: | پشم سنگ، پشم سنگ / پشم شیشه، شیشه فیبر |
| نام محصول: | ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پشم سنگ |

