همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ fire resistant glass wool material ] همخوانی داشتن 219 محصولات.
ساختمان ساختمانی فولادی پیش ساخته
| نام محصول: | ساختار ساختار فولادی پیش ساخته ساختمان سازه فولاد پیش ساخته |
|---|---|
| تضمین: | 50 سال |
| قاب اصلی: | چوب فولادی جامد شکل H |
ساختمان سنگینی ساندویچ پانل ساختمان انبار پیش ساخته
| نام محصول: | سوله های صنعتی پیش ساخته سازه فولادی از انبار پیش ساخته ساندویچ پانل سازه فولادی سنگین چین |
|---|---|
| خدمات پردازش: | خم کردن، جوشاندن، پاک کردن، برش، ضربه زدن |
| مواد: | فولاد |
بسته بندی شده مدرن پیش ساخته شده انبار فلز سریع مونتاژ
| نام محصول: | انبار فولادی پیشساخته سفارشی، انبار پیشساخته مدرن برای فروش |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | انبار ساختمانی فولادی |
| قاب اصلی: | چوب فولادی جامد شکل H |
انبار فلزی از قبل ساخته شده با سازه فولادی جامد شکل H، قاب اصلی و قاب ثانویه CZ
| نام محصول: | ساخت و ساز فولاد فولاد ساخت و ساز فلزی ساخت و ساز ساختمان انبار |
|---|---|
| نوع: | ساختار فولاد |
| کلمه کلیدی: | انبار ساختمانی فولادی |
پانل های ساندویچ پلی اورتان دیوار سقفی اتاق ذخیره سرد 150 میلی متر
| نام محصول: | ساندویچ پانل دیواری سقف پلی اورتان عایق حرارتی PU 38kg/M3 دانسیته 150mm |
|---|---|
| رنگ: | RAL |
| تراکم: | 40-42 کیلوگرم بر متر مکعب |
Q345B پوشش های ضد آتش فولاد 2h انطباق زلزله ای GB50011 BIM LOD300 گالوانیزاسیون گرم ≥80μM سبک طراحی صنعتی انبار ساختارهای فولادی ساختمان 15-60m
| نام محصول: | دامنه 15-60m Q345B پوشش های ضد آتش فولاد (2h) انطباق لرزه (GB50011) BIM LOD300 گالوانیزاسیون داغ (≥8 |
|---|---|
| ارتفاع ستون: | 6m-12m قابل تنظیم |
| پانل سقف/دیواری: | پانل ساندویچ Rockwool/Pu/Glasswool |
ساندویچ پانل های فوم پلی اورتان 50 میلی متر تا 200 میلی متر روکش اتاق سرد عایق شده در فضای باز
| نام محصول: | روکش دیوار ساندویچ پانل پلی اورتان رنگی RAL 50-200 میلی متری عایق بندی شده در فضای باز |
|---|---|
| عایق حرارتی: | آره |
| سطح: | سفارشی |
کارگاه ساخت و ساز فولاد ساختمان کارگاه ساخت و ساز فولاد انبار فولاد
| نام محصول: | کارگاه ساخت و ساز فولاد ساختمان کارگاه ساخت و ساز فولاد انبار فولاد |
|---|---|
| پورلین: | فولاد شکل C.Z |
| نگهداری: | کم |
ساختار فولادی پیش ساخته با قدرت بالا انبار اندازه های سفارشی نصب سریع گواهینامه ایزو راه حل ساختمان صنعتی پایدار و سازگار با محیط زیست
| ارتفاع ستون: | 6m-12m قابل تنظیم |
|---|---|
| پانل سقف/دیواری: | پانل ساندویچ Rockwool/Pu/Glasswool |
| سبک طراحی: | صنعت |
ساختمان عایق سازی کاهش صدا ساندویچ پانل رال رنگ
| نام محصول: | عایق ساختمانی پانل عایق صدا رنگی RAL برای ساختمان و سایر تجهیزات عایق حرارتی |
|---|---|
| عایق حرارتی: | آره |
| طول: | سفارشی |

