همه محصولات
-
ساندویچ پانل پشم سنگ
-
ساندویچ پانل پلی اورتان
-
ساندویچ پانل آکوستیک
-
ساندویچ پانل پشم شیشه
-
انبار فولاد پیش ساخته
-
پانل های روکش فلزی
-
ورق فلزی سوراخ دار
-
ورق فولادی پروفیل
-
کفپوش فولادی
-
ساندویچ پانل آلومینیومی
-
خانه کانتینری تاشو
-
ساندویچ پانل EPS
-
ساندویچ پانل تزئینی
-
گوشه ساندویچ پانل
-
سیم پیچ ورق فولادی
-
عایق پشم شیشه
-
عایق سنگ
-
تیر فولادی سازه
-
زاویه فولادی
-
بخش کانال فولادی
-
آقایما آن را 8 روز پیش دریافت کردیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت، متشکرم که از داشتن آن خوشحالیممحصول در حال حاضر در کارخانه است. هر چیزی که ما با شما در ارتباط هستیم" -
آقای"سلام کری، ما تست های بیشتری روی پنل انجام دادیم و از نتایج راضی هستیم." -
خانمخیلی راضی هستم محصول خوبیه حمل و نقل سریع و همه چیز خیلی خوب پیش رفت
کلید واژه ها [ 200mm thickness pu sandwich panel ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
75mm ضد آب Rockwool جداسازی تخته رنگ سفارشی برای ساختمان نوسانات عایق
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
تکنولوژی نوآورانه ضد آتش PU مهر و موم Rockwool ساندویچ بورد
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
ساندویچ ورق آلومینیومی ضد آب پانل های هسته آلومینیومی 50 میلی متر تا 200 میلی متر
| تراکم: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| درجه نسوز: | آ |
| نام محصول: | ساندویچ پانل آلومینیومی 50mm-200mm ضد آب مواد روکش دیوار خارجی |
پانل شیشه ای ساندویچ PU گوشه ای پشم شیشه برای سقف دیواری سردخانه
| طرح: | نوین |
|---|---|
| مواد: | Rockwool Glasswool PU |
| نوع نصب: | دیوار نصب |
سقف پانل PUF آکوستیک پشم شیشه فولادی با مقاومت حرارتی سفارشی شده است
| نام محصول: | ساندویچ پانل آکوستیک استیل رنگی مقاوم در برابر حرارت مقاوم در برابر صدا |
|---|---|
| مواد: | پشم سنگ / پشم شیشه / pu |
| نصب و راه اندازی: | آسان |
بسته بندی شده سنگ پشم آکوستیک پانل فولاد ضخامت 0.4mm-0.8mm عایق گرما
| نام محصول: | پنل ساندویچ چوب سنگی سفارشی ضخامت فولاد 0.4mm-0.8mm عایق گرما |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 300-500 متر مربع |
| طول: | سفارشی |
تخته کامپوزیت چوبی صخره ای با کارایی انرژی با تراکم 90 تا 150 کیلوگرم در متر
| تراکم: | ۹۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم در متر |
|---|---|
| ضد صدا: | آره |
| مزیت: | عایق نسوز برتر ضد حریق وزن سبک و نصب آسان فناوری نوآورانه ضد حریق |
نصب در محل پانل های سقف چوب سنگی پلی اورتان ضد آتش عایق گرما
| نام محصول: | نصب در محل پنل ساندویچ ضد آتش پلیوریتان ضد گرمایی |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 300-500 متر مربع |
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
ساندویچ پانل های پف دار پلی اورتان پشم سنگ پشم سنگ عایق برای انبار
| نام محصول: | پنل عایق صوتی پلی اورتان پشم شیشه سبک وزن برای انبار |
|---|---|
| ضخامت: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| رنگ: | سفارشی |
ساندویچ پانل Acp پانل آلومینیومی راک پشم ساندویچ 4 طرفه
| نام محصول: | ساندویچ پانل آلومینیومی دیوار خارجی پشم سنگ درجه A نسوز پشم سنگ مشترک 4 طرفه |
|---|---|
| ضخامت: | 50-200 میلی متر |
| رنگ: | رنگ های مختلف |

